Alimenty

Nasza Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalne doradztwo prawne i reprezentację przed sądami wszystkich instancji w sprawach o alimenty. Świadczone przez nas usługi obejmują m.in.:

  • doradztwo prawne,
  • sporządzanie wszelkich pism procesowych związanych ze sprawą,
  • uczestnictwo w negocjacjach między stronami,
  • reprezentację przed sądami od momentu zainicjowania procesu, aż po wydanie prawomocnego orzeczenia.

Adwokat alimenty Warszawa

Wyjaśnić należy, iż sprawy o alimenty mogą być przeprowadzane w ramach postępowania rozwodowego małżonków bądź oddzielnie, tj. : w sprawach ze związków partnerskich, w sprawach o podwyższenie alimentów, w sprawach o obniżenie alimentów czy też w sprawach o wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego.

Rozumiemy jak delikatną materią są sprawy rodzinne dlatego w przypadku powierzenia nam sprawy pomagamy naszym Klientom przejść przez ten trudny okres w sposób sprawny i jak najmniej uciążliwy. W sprawach o alimenty należy kierować się dobrem uprawnionego, dlatego tak ważne jest kompleksowe ustalenie faktycznych i usprawiedliwionych kosztów utrzymania uprawnionego oraz rzeczywistych możliwości finansowych obowiązanego i jego sytuacji życiowej.

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi na rzecz Klientów przebywających poza granicami Polski. Zastępujemy naszych Klientów przed sądami na terenie Warszawy i całego kraju.

Kancelaria Adwokacka — Adwokat Karolina Karlińska-Markiewicz

Dane kontaktowe

Kancelaria Adwokacka
ul. Pankiewicza 1 lok. 11
00-696 Warszawa

+48 692 656 954
22 243 48 37
karolina.karlinska-markiewicz@adwokatura.pl
biuro@adwokatkkm.pl